ADNAN OKTAR'IN EN BÜYÜK KURBANI EBRU ŞİMŞEK SONUNDA KONUŞTU! - Magazinn.com
Hoşgeldiniz, Bugün 18.08.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

ADNAN OKTAR'IN EN BÜYÜK KURBANI EBRU ŞİMŞEK SONUNDA KONUŞTU!

ADNAN OKTAR'IN EN BÜYÜK KURBANI EBRU ŞİMŞEK SONUNDA KONUŞTU!
Habere Puan Ver : (6/10)
15 Temmuz 2018, 11:26

Emniyetin Adnan Oktar operasyonunun ardından eski manken Ebru Şimşek'ten olay açıklamalar geldi...

Adnan Oktar’ın en büyük mağdurlarından biri olduğunu iddia eden Ebru Şimşek, Posta'ya şunları söyledi:

 

"Bu mücadelenin en büyük neferi ve emektarı olduğum söyleniyor. Aslında 19 yıl deniyor ama benim mücadelem 25 yıl önce başladı. Henüz 18 yaşındaydım. Arkamda hiçbir güç olmadan, sadece ailemin desteğiyle Adnan Oktar güruhuyla mücadele ettim. 25 yıl önce ne söylediysem, bugün hepsi doğrulandı. En güzel yıllarım mahkeme salonlarında geçti avukat ordusu ile birlikte. Kullandığım her sözcük büyüteçle tarandı ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde sürekli mahkemeler açıldı. Suç isnat edilmeye çalışıldı. Ne zor günlermiş! Hem de ne zor!

 

Öyle günlerim oldu ki, sabah Şişli, öğleden sonra Tuzla adliyesindeydim. Artık avukatların kullandığı cep takviminden kullanıyordum. Çok yoruldum, çok yıprandım ama hakkımda açılan 300 üzerinde davadan da beraat ettim. Bunlar hep yıldırma politikalarıydı. Bu arada o mahkemelerde ne rezillikler yaşandığını anlatmaya kalksam roman olur sanırım. 

 

Ben inançlı bir insanım. Bir gün adaletin hem bu dünya hem de öbür dünyada yerini bulacağına hep inanmışımdır. Mutlu muyum? Sadece kendi adıma değil, birçok mağdur adına vatanım ve milletim adına mutluyum. Adaletin yerini bulup bulmadığı ise süreç sonunda belli olacak. Kendi hislerim ise devletimin çok güçlü ve istikrarlı olduğunu ve hakkın yerini bulacağını söylüyor..."
Bu haber 20474 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.