Medya

4N1K Yeni Başlangıçlar Yeni Sezona Merhaba Dedi!

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında beklenmedik bir şekilde sezon finaline giren internet dizisi 4N1K uzun bir sürenin ardından yeniden izleyicileri ile buluştu. Dizinin izleyicilerinin uzunca bir bekleyişinin ardından dizi ilk bölümünü yayınlamış durumda. “4N1K dizisi yeni sezonda adının sonuna “Yeni Başlangıçlar” ekini ekledi. Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenlik koltuğunda ise “Seksenler”, “Çocuklar Duymasın”, “Maral” “Muhteşem Yüzyıl:Kösem”, “Gönül işleri” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Hamdi Can Teker oturuyor.

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin senaryosunu ise Onur Dur ve Deniz Sokullu kaleme alıyor. Dizinin genel koordinatörlüğünü ise Ali Leskay yaparken dizi yeni sezonunun ilk bölümünü 1 Mart Cuma akşamı bir kanala ait olan ve eski-yeni bir çok yayınlamış olduğu dizilerin internet üzerinden izlenmesini sağlayan dizi izleme platformu üzerinden yayınladı.

Geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan dizinin oyuncuları, İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikle bir araya gelerek dizinin ilk bölümünü birlikte izlediler. Gençlik dizisi olarak bilinen 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi, oyuncu kadrosunda ise Sina Özer, Gözde Mutluer, Cihan Şimşek, Eslem Akar, Suğdem Gözalır, Atakan Hoşgören, Meral Aslıtürk, Aybanu Aykut ve Gizem Güneş gibi genç ve dinamik isimleri kadrosunda barındırıyor. İlk bölümün yayınlanması ile bir çok Youtuber yaptığı paylaşımlar ile dizi ve oyuncularına destek oldu.

Düzenlenen etkinlikte ilk bölümün izlenmesinin ardından DJ eşliğinde eğlenceli bir etkinliğe imza atan dizi oyuncuları, o anları sosyal medya hesaplarında paylaşmayı ihmal etmedi. 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi Fox Play üzerinden ücretsiz izleyebiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu