Hoşgeldiniz, Bugün 23.09.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
En Sıcak Haberler

45'LİK DEMET 27 YAŞINDAKİ DİLAY KORKMAZ'I FENA KISKANDI!

45'LİK DEMET 27 YAŞINDAKİ DİLAY KORKMAZ'I FENA KISKANDI!
Habere Puan Ver : (8/10)
23 Aralık 2017, 19:10

Demet Akalın, bu kez de Star Life'ın sunucusu Dilay Korkmaz'ı diline doladı ama takipçilerinden tokat gibi yanıt geldi!..

Rüküşlüğü ve dünya starlarının kıyafetlerini bire bir kopyalamasıyla yedi düvele nam salan Demet Akalın, kendisinden daha genç ve güzel kadınları görünce adeta kıskançlık krizine giriyor!

 

Ünlü popçunun hedefinde bu kez de güzel sunucu Dilay Korkmaz vardı.

 

Demet Akalın, Star TV'nin magazin programı Star Life'ın sunucusu Dilay Korkmaz'la ilgili, "Starlife bu sunucu kızı cok aramış mı ya direkt zapp" ifadesini kullandı. Demet Akalın'ın bu paylaşımı takipçilerinin tepkisini çekti. Birçok takipçisi Akalın'a "Senin gibi 3 kelimeyi bir arada yazamayanlar popçu oluyor da o kız neden sunucu olmasın" diye tweet attı. Bazı takipçileri ise, Akalın'ın bu eleştirisinde de yazım hatası yapmasını ti'ye aldı.

Demet Akalın'ın güzel ve genç kadınlara karşı tahammülsüzlüğü zaman zaman manşetleri süslemişti. Akalın, en son Aleyna Tilki'yi diline dolamış ama sonra barışmıştı. Akalın, daha sonra ise, sık sık kıyafetlerinin dünya yıldızlarından alıntı olmasıyla gündeme geldi 

 

Demet Akalın, Rihanna'yı iki farklı zamanda işte böyle taklit etmişti:

 

 

 

 

DİLAY KORKMAZ KİMDİR ?

Dilay Korkmaz, 2010 Miss Turkey yarışmasında 4. Olmuştur. Güzellik yarışmasından sonra bir çok programda yaptığı sunuculuklarla tanıdığımız Dilay Korkmaz, 20 Haziran 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Güzel sunucu Ankara'da hayata gözlerini açmış güzellik yarışmasına katılmak üzere İstanbul'a gelmiştir.

 

1.82 boyunda olan güzel sunucunun vücut ölçüleri de 95/69/97 olarak ölçülmüştür.

 

Dilay Korkmaz, Gazi Üniversitesi'nde Muhasebe bölümü okumuştur. Diksiyon eğitimini Müjdat Gezen Sanat Eğitimi'nde almıştır. Şubat 2017 itibariyle Star TV'de yayınlanan Star Life programının sunuculuğunu üstlenmiştir. 
Bu haber 7848 defa okundu.
BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.